21 снежня, панядзелак
19:00 Аб’ектыў
19:05 Дакументальная гадзіна: «Бяссонныя плыні», дак. фільм
19:45 На колах: паўтор
20:15 Прэс‑экспрэс: паўтор
20:40 Хто ёсць кім?: Уладзімір Някляеў. «Крэўнасць».
21:00 Аб’ектыў: галоўнае выданне
21:20 «Норкі», камедыя
23:15 Аб’ектыў: паўтор галоўнага выдання
22 снежня, аўторак
19:00 Аб’ектыў
19:05 МакраФон: «Бардаўская восень—2007» выступ Алеся Камоцкага і Андрэя Мельнікава
19:40 Тыдзень з радыё «Свабода»: паўтор
20:15 Акно ў Еўропу: паўтор
20:40 Сальдa
21:00 Аб’ектыў: галоўнае выданне
21:20 Невядомая Беларусь: «Генерал няскончанай вайны», дак. фільм : ч. 2
21:50 Госць «Белсату» : Ірына Халіп
strong style="font-size:95%; color:#484848;">22:10 Героі не нашага часу: Зінаіда Бандарэнка. Права на несупадзенне
22:25 «Калыханка» ад Сашы і Сірожы
22:40 Аб’ектыў : паўтор галоўнага выдання
23 снежня серада
19:00 Аб’ектыў
19:10 Праект «Будучыня»
19:40 Форум (ток‑шоу): Падсумаванне
20:25 Без рэтушы: «Восеньскія барды», рэпартаж
21:00 Аб’ектыў: галоўнае выданне
21:20 Гісторыя пад знакам Пагоні: Князь Казімір Ягелончык
21:30 «Кансультацыя ў ружовым садзе», серыял: 38 серыя
22:25 Сальдa: паўтор
22:40 Аб’ектыў: паўтор галоўнага выдання
24 снежня, чацвер
19:00 Аб’ектыў
19:05 «Ранча Піковая Сямёрка», серыял: 32 серыя
19:30 На колах
19:55 «Два‑тры пытанні пра актывізм», дак. фільм
21:00 Аб’ектыў : галоўнае выданне
21:20 «Афіцэр», дэтэктыўны серыял: 12 серыя
22:15 «Каляды, Каляды», святочны канцэрт : ч. 1
22:40 Аб’ектыў: паўтор галоўнага выдання.
25 снежня, пятніца
19:00 Аб’ектыў
19:05 «Аблавушак», мультсерыял
19:20 «Сістэма», дак. фільм
20:30 Госць «Белсату»
21:00 Аб’ектыў : галоўнае выданне
21:20 «Персона нон‑ґрата», маст. фільм
23:15 Аб’ектыў : паўтор галоўнага выдання
26 снежня, субота
19:00 Аб’ектыў
19:05 «Аблавушак», мультсерыял
19:15 Еўропа сёння
19:40 «Розныя светы», дак. фільм
21:00 Аб’ектыў : галоўнае выданне
21:15 Суботні сеанс: «Калядная гісторыя», рамантычная камедыя
22:40 Аб’ектыў : паўтор галоўнага выдання
27 снежня, нядзеля
19:00 «Аблавушак», мультсерыял
19:10 «Таямніца крэпасці шыфраў», тэлесерыял : 11 серыя
20:00 «Дзеці ў выгнанні. Успаміны», дак. фільм
21:00 Аб’ектыў : вынікі тыдня
21:25 Акно ў Еўропу
21:50 Фільматэка майстроў: «Дванаццатая ноч, ці Што заўгодна», маст. фільм
«Белсат» – незалежны спадарожнікавы тэлеканал, што вяшчае на Беларусь з братняй Польшчы.