Праваабаронцы прызналі палітвязнямі наступных асуджаных да пазбаўлення волі:

  1. Аляксандр Бабіч, (асуджаны на тры з падовай гады пазбаўлення волі па арт. 363 КК)
  2. Міхаіл Шабалюк, (асуджаны на тры гады пазбаўлення волі па арт. 363 КК )
  3. Аляксандр Французаў, (асуджаны на чатыры гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  4. Яўген Петрачэнка, (асуджаны на тры з паловай гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  5. Ілля Лабацэвіч, (асуджаны на паўтары гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  6. Алег Яфрэменка, (асуджаны на чатыры з паловай гады пазбаўлення волі па арт.364 КК)
  7. Дзмітрый Кулакоў, (асуджаны да трох з паловай гадоў абмежавання волі з накіраваннем ва ўстанову адкрытага тыпу па арт. 364 і 369 КК)
  8. Уладзіслаў Макавецкі, (асуджаны да двух гадоў пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  9. Аляксандр Кірыленка, (асуджаны да двух гадоў пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  10. Ягор Храменя, (асуджаны да двух гадоў пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  11. Уладзімір Шустаў, (асуджаны да трох гадоў пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  12. Антон Лакішык, (асуджаны на тры гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  13. Павел Манкіненка, (асуджаны на чатыры гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  14. Арцём Такарчук, (асуджаны на тры гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  15. Яўген Чарвінскі, (асуджаны на два з паловай гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  16. Ілля Фрэнь, (асуджаны да чатырох гадоў пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  17. Ілля Туркоў, (асуджаны на чатыры гады пазбаўлення волі па арт.364 і 342 КК)
  18. Глеб Гатоўка, (асуджаны на чатыры гады пазбаўленян волі па арт. 363, 364, 342, 435 КК)
  19. Анатоль Хіневіч, (асуджаны на два з паловай гады пазбаўлення воді па арт. 364 КК)
  20. Віктар Акцістаў, (асуджаны на два з паловай гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  21. Дзмітрый Галко, (асуджаны на тры гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  22. Аляксандр Захарэвіч, (асуджаны на два гады пазбаўлення волі паарт. 364 КК)
  23. Андрэй Караленя, (асуджаны на два гады пазбаўлення волі па арт. 363 КК)
  24. Арцём Паўлечка, (асуджаны на тры гады пазбаўленян волі па арт. 364, 342 КК)
  25. Яўген Каліноўскі, (асуджаны на чатырох гады пазбаўленян волі па арт. 364, 342 КК)
  26. Сяргей Рымша, (асуджаны да трох з паловай гадоў пазбаўлення волі па арт. 364, 342 КК)
  27. Вітольд Ашурак, (асуджаны да пяці гадоў пазбаўлення волі па арт. 342, 364 КК)
  28. Раман Караневіч, (асуджаны на тры гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  29. Алег Фамін, (асуджаны на два з паловай гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  30. Аляксандр Губейка, (асуджаны на два гады пазбаўлення волі па арт. 364 КК)
  31. Віктар Барушка (асуджаны на пяць гадоў пазбаўлення волі па п.5 ч. 2 арт. 147 КК)