14.06.2012 / 22:09

Харваты праявілі характар 7

Італія — Харватыя — 1:1.

У канцы першага тайма лік адкрыў Андрэа Пірла. Увогуле ж, першы тайм апенінцы гулялі першым нумарам. Шмат атакавалі, некалькі разоў выратоўваў галкіпер харватаў Плецікоса.

У другой палове гульні наперад ужо пайшлі харваты. Адна з атак «шашачных» скончылася голам. Гэта Марыё Манджукіч злавіў мяч на мяжы афсайда. Манджукіч забіў трэці мяч на Еўра і зраўняўся па колькасці галоў з Дзагоевым і Гомесам.

Цяпер у групе С наступнае становішча: Харватыя — 4 пункты (2 гульні), Італія — 2 (2), Іспанія — 1 (1), Ірландыя — 0 (1).

14.06.2012 / 22:31
у італіі наперадзе ірландыя, у харватыі - іспанія іспанцы абавязаны выйграваць , італьянцы - таксама бо ж іспанцы ў ірландцаў выйграюць значыць усё будзе залежаць ад ірландцаў бо ж іспанцы ў харватаў выйграюць, ці хіба год ня іхны.. а мне будзе падарункам перамога партугаліі на гэтым еўра, але ж вось няма звычкі да падарункаў
0
дима / Адказаць
15.06.2012 / 09:55
Да уж. В этом вся Италия... Без проблем из группы никак выйти не может.А сейчас мало того,что Ирландию покрупнее нужно обыгрывать,так и события 2004 года могут повториться,когда датчане со шведами прокинули Италию,сыграв 2:2. Стоит испанцам и хорватам сыграть крупноголевую ничью,и чао скуадра.Даже 1:1 их может устроить,если Ирландия не будет крупно обыграна. Такова футбольная жизнь,блин.